Koszyk
Dostarczamy software już 10 lat!
Softworks partnerem roku 2016
Profesjonalne doradztwo
Innowacyjne rozwiązania IT
Nowość

Acronis

acronislogo2017.jpg

Założona w 2002 roku firma Acronis jest światowym dostawcą czołowych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania danych po awarii oraz bezpiecznego współużytkowania i dostępu do plików. Acronis to dynamicznie rozwijająca się firma międzynarodowa, która ma ponad 700 pracowników w 18 krajach oraz partnerów w niemal każdym kraju świata. Acronis dostarcza kompleksowe, wydajne i niezawodne rozwiązania do backupu przeznaczone dla komputerów osobistych, serwerów oraz środowiska wirtualnego i chmurowego, a także wiodące rozwiązania do współużytkowania i synchronizowania plików przeznaczone dla urządzeń przenośnych.


Acronis zna się na backupie. Świadczy o tym ponad 50 opracowanych dotąd przez firmę zaawansowanych technologii z zakresu tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Ponad 4,5 miliona użytkowników indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw i dostawców usług chroni swoje najważniejsze dane przy użyciu produktów Acronis.


Sztandarowy produkt firmy — Acronis Backup & Recovery — zawiera najbardziej zaawansowane, a jednocześnie łatwe w obsłudze technologie, dzięki którym małe firmy mogą stawić czoła nowym wyzwaniom, dotychczas występującym głównie w sektorze korporacyjnym. Również większe przedsiębiorstwa korzystają z rozwiązań Acronis w wybranych obszarach związanych z odzyskiwaniem po awarii, migracją i backupem urządzeń końcowych.


Lista produktów producenta

acronis-backup-12-logo.png
Acronis Backup 12 Office 365

Acronis przedstawia najlepsze narzędzie do backupu skrzynek Microsoft Office 365. Teraz również z centralnym zarządzaniem. Wyjątkowo Acronis Backup Office 365 można zakupić tylko w formie subskrypcji czasowej na okres 12-36 miesięcy.

Czytaj dalej

acronis-backup12.5-logo.png
Acronis Backup 12.5 Standard Server

Acronis Backup Server służy do tworzenia kopii zapasowych oraz odzyskiwania danych zabezpieczonych maszyn serwerowych opartych na systemach Windows Server, Linux Server, Amazon EC2 czy Azure VM. Acronis Backup Server został stworzony z myślą o małych i średnich firmach, gdzie szczegółowe centralne zarządzanie nie jest wymagane. Acronis Backup Server zawiera w sobie opcję odzyskiwania danych z zainstalowanych na serwerze aplikacji: SQL, Exchange czy Sharepoint.

Czytaj dalej

acronis-backup12.5-logo.png
Acronis Backup 12.5 Standard Workstation

Acronis Backup Workstation służy do tworzenia kopii zapasowych dysków twardych oraz plików. Program zapewnia odzyskiwanie danych zabezpieczonych komputerów PC, tabletów opartych na Windows i komputerów Mac. Acronis Backup Workstation został stworzony z myślą o małych i średnich firmach, gdzie centralne zarządzanie nie jest wymagane.

Czytaj dalej

trueimage2016-logo.jpg
True Image 2017

Acronis True Image 2017 to najnowsza wersja popularnego pakietu, a zarazem najlepsze na rynku rozwiązanie do tworzenia prywatnych kopii zapasowych. Program zapewnia ochronę zdjęć, dokumentów, muzyki, poczty, programów, kontaktów, kalendarzy i wiele więcej. Przechowuje cenną zawartość w trybie online i synchronizuje ją z wieloma urządzeniami. Jest bezpieczny, łatwy w instalacji i niezawodny.

Czytaj dalej

acronis-cloud-storage-logo.jpg
Acronis Cloud Storage

Acronis Cloud Storage (poprzednio Acronis Backup to Cloud) to subskrypcja udostępniająca bezpieczne i skalowalne funkcje ochrony danych, odzyskiwania awaryjnego oraz tworzenia zdalnych kopii zapasowych dowolnych danych w dowolnym czasie i miejscu. Wbrew pozorom jest ona kompleksowym i łatwym w obsłudze rozwiązaniem do backupu.

Czytaj dalej

trueimage2016-logo.jpg
True Image 2016

True Image 2016 to nowa wersja sztandarowego narzędzia firmy Acronis. Pakiet ten od lat służy użytkownikom do wykonywania kopii zapasowych i przenoszenia danych między urządzeniami. Bieżąca edycja poszerza możliwości oraz dodaje opcje pracy w chmurze. Wersja 2016 jest już w pełni zgodna z systemem Windows 10. Interfejs nie uległ poważniejszym zmianom, wciąż jest bardzo intuicyjny, pomimo że skrywa pod sobą zaawansowane narzędzia do użycia zarówno w domu, jak i w firmie.

Czytaj dalej

access-connect-logo.jpg
Acronis Access Connect

Wzrost ilości sprzętu Apple w strukturach przedsiębiorstw następuje bardzo szybko. Produkty tej marki zaznacza swoją obecność już nie tylko w swoich tradycyjnych rynkach, takich jak reklama, wydawnictwa, media, rozrywka czy edukacja, ale także w innych branżach, takich jak usługi finansowe, produkcja czy farmacja. W dużej liczbie przedsiębiorstw Macintosh staje się standardem wśród pracowników. Trend ten napędzany jest przez konsumeryzację IT oraz popularyzację standardu BYOD (Bring Your Own Device). Apple w ten sposób staje się elementem ekosystemu IT przedsiębiorstw, a w rezultacie dostęp do korporacyjnych zasobów plikowych oraz drukarek przez sprzęt z jabłkiem w logo staje się coraz bardziej istotny.

Czytaj dalej

acronisaccess-logo.png
Acronis Access Advanced

Oprogramowanie Acronis Access Advanced jest kompleksowym rozwiązaniem z zakresu dostępu, synchronizowania i współużytkowania plików. Znacznie poprawia wydajność użytkowników i podnosi komfort obsługi, jednocześnie zapewniając firmowemu działowi IT pełną kontrolę, bezpieczeństwo i widoczność.

Czytaj dalej

aba-pc-logo.png
Acronis Backup Advanced for PC

Oprogramowanie Acronis Backup Advanced for PC to niezawodne, przystępne cenowo rozwiązanie z zakresu obsługi kopii zapasowych dla komputerów przenośnych i stacjonarnych, dające możliwość odzyskiwania plików i folderów, a nawet pełnych systemów. Silnik AnyData Engine w pełni korzysta z opatentowanej przez firmę Acronis technologii tworzenia obrazów dysku, umożliwiając rejestrowanie kopii zapasowych w postaci obrazów — systemów operacyjnych, aplikacji, konfiguracji i danych — które można później przywrócić na podstawie obrazu do wcześniejszej lub innej konfiguracji sprzętowej.

Czytaj dalej

aba-winsrv-logo.png
Acronis Backup Advanced for Windows Server

Acronis Backup Advanced for Windows Server to najlepsze w swojej klasie rozwiązanie chroniące środowisko Windows Server. Dzięki technologii Acronis AnyData Engine produkt ten zapewnia najszybsze, najbardziej wydajne funkcje wykonywania kopii zapasowych i odzyskiwania.

Czytaj dalej

aba-hyperv-logo.png
Acronis Backup Advanced for Hyper-V

Korzystające z silnika Acronis AnyData Engine rozwiązanie Acronis Backup Advanced for Hyper-V to najwyższej klasy ochrona i funkcje odzyskiwania w środowiskach serwerów Hyper-V, włącznie z konfiguracjami klastrowymi. Silnik Acronis AnyData Engine zintegrowany z funkcją Microsoft Hyper-V pozwala korzystać z opatentowanej technologii tworzenia obrazów dysku firmy Acronis, aby sprawnie rejestrować i zapisywać wszelkie dane w uniwersalnym formacie kopii zapasowych, co umożliwia odzyskiwanie dowolnego sprzętu i maszyn wirtualnych. Jednym kliknięciem można przywracać pliki, dane aplikacji, całe maszyny wirtualne lub kompletne środowiska Hyper-V.

Czytaj dalej

aba-vmware-logo.png
Acronis Backup Advanced for VMware

Acronis Backup Advanced for VMware to niezawodne, przystępne cenowo rozwiązanie obsługi kopii zapasowych zoptymalizowane pod kątem użycia w środowiskach VMware vSphere. Silnik Acronis AnyData Engine, ściśle zintegrowany z interfejsami API oprogramowania VMware, pozwala korzystać z opatentowanej technologii tworzenia obrazów dysku firmy Acronis, aby sprawnie rejestrować i zapisywać wszelkie dane w uniwersalnym formacie kopii zapasowych, co umożliwia odzyskiwanie dowolnego sprzętu i maszyn wirtualnych. Jednym kliknięciem można przywracać pliki, dane aplikacji i systemów lub kompletne maszyny wirtualne.

Czytaj dalej